MARKETTA. Klänning, Finland, 1970/80-tal.

2755630. MARKETTA. Klänning, Finland, 1970/80-tal.

Mönstrad polyester. Liv med volanger, midja med skärp, dragkedja baktill.
Storlek enligt etikett 40.
Längd ca 151cm.

Bruksslitage.

Tema

Vintage

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek enligt etikett 40.
Längd ca 151cm.

Bruksslitage.

Tema

Vintage

Antal besök: 1 389