POKAL, silver, C G Hallberg, Stockholm, 1920.

275547. POKAL, silver, C G Hallberg, Stockholm, 1920.

"Med gravyr " S.S.Aeolus Hederspris Torsdagsseglingarne 1921 22 kvm. skärgårdskryssareklassen".
Höjd ca 27 cm.
Vikt ca 454 gram.

Slitage, gravyr, bucklor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27 cm.
Vikt ca 454 gram.

Antal besök: 608