RUT BRYK. KERAMIKRELIEF, 2 delad, signerade BRYK.

2755428. RUT BRYK. KERAMIKRELIEF, 2 delad, signerade BRYK.

Flaskkomposition.
Längd 116 cm, bredder 28,5 cm.

Lätt slitage och mindre skador.

Rut Bryk (1916–1999)

Tema

Modern Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

Flaskkomposition.

Rut Bryk (1916–1999)

Tema

Modern Art & Design

Antal besök: 2 623