SKÅP, allmoge, Värmland, detarad 1816.

275530. SKÅP, allmoge, Värmland, detarad 1816.

Signerad ELF Hyttan, Alstrin, orginalfärg. Bredd 121, djup 35, höjd 84 cm.

Bruks/åldersslitage, skador. Nyckel finns, fungerar dock ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 814