MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, gustavianskstil, 1900-tal.

275521. MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, gustavianskstil, 1900-tal.

Matbord, 2 st iläggsskivor
4 st Stolar
Diameter 110 cm tot längd med iläggsskivor 206 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage, skivan blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matbord, 2 st iläggsskivor
4 st Stolar

Bruksslitage, skivan blekt.

Antal besök: 737