MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

275473. MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 120, bredd 49, höjd 181 cm.

Slitage repor och märken, ett lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 672