BYRÅ i lövträ, 1800/1900-tal.

BYRÅ i lövträ, 1800/1900-tal.
275461. BYRÅ i lövträ, 1800/1900-tal.

Byrå i mörkt lovträ med fyra lådor och metallbeslag.
Höjd 103 cm.
Bredd 108 cm.
Djup 49 cm.

Torrsprickor i skiva och lådor.
Sprickor
Repor
Lös list runt skiva.
Bruks- och åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 103 cm.
Bredd 108 cm.
Djup 49 cm.

Sprickor
Repor
Lös list runt skiva.
Bruks- och åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 952