WANJA "NONES" HÅKANSSON. Gouche på pannå, trumslagare, signerad Wanja Nordqvist, daterad -42.

275431. WANJA "NONES" HÅKANSSON. Gouche på pannå, trumslagare, signerad Wanja Nordqvist, daterad -42.

122x92 cm.

Slitage.

Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

122x92 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 791