TÄLJHÄST, trä, 1800-tal.

TÄLJHÄST, trä, 1800-tal.
2753987. TÄLJHÄST, trä, 1800-tal.

Längd: ca 129cm.
Höjd: ca 75cm.
Sitthöjd: ca 47cm.
Bredd: ca 23cm.

Bruks samt åldersrelaterat slitage, ställvis orstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: ca 129cm.
Höjd: ca 75cm.
Sitthöjd: ca 47cm.
Bredd: ca 23cm.

Antal besök: 1 196