Trottoarkant kedja, 585 gult guld, diamanter.

2753934. Trottoarkant kedja, 585 gult guld, diamanter.

Curb kedja gjord av 585 gult guld, utrustad med en karbinhake lås, ändögla och karbinhake set med totalt 40 diamanter, totalt ca. 0,54 ct. L 42,5 cm, B 8 mm, stämplad, legerad testad, vikt: 80,86 g.

Åldersanpassade tecken på slitage, några repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 465