PLAFOND, glas, 1930/40-tal, höjd ca. 55 cm.

2753840. PLAFOND, glas, 1930/40-tal, höjd ca. 55 cm.

Behängd med prismor. Diameter ca. 50 cm.

Bruksslitage. Nagg.
Ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Nagg.

Antal besök: 411