Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
MARTIN LINDBERG. "Mot varm vägg", olja på duk, signerad ML.
275348. MARTIN LINDBERG. "Mot varm vägg", olja på duk, signerad ML.
35 x 50 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 50 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
5 820