DRAGSPEL, Hohner, Corso, Tyskland.

2753407. DRAGSPEL, Hohner, Corso, Tyskland.

Mått 31 x 31 x 19 cm.

Framstår i gott bruksskick, mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 31 x 31 x 19 cm.

Antal besök: 503