CHARLES-ANTOINE LENGLET. Landskapsmotiv, olja på trä, Frankrike, 1800-tal.

275324. CHARLES-ANTOINE LENGLET. Landskapsmotiv, olja på trä, Frankrike, 1800-tal.

16,5 x 34,5.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

16,5 x 34,5.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 839