Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN. Hästar på fjäll, olja på duk, signerad Gunheim.
275275. HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN. Hästar på fjäll, olja på duk, signerad Gunheim.
34 x 68,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 68,5 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
5 150