STOLAR, 2 st, orientaliska, 1900-tal.

275261. STOLAR, 2 st, orientaliska, 1900-tal.

Snörsitsar. Rygghöjd ca 99 cm.

Slitage, skador. Ena stolen något ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 589