FISKELÅDA MED DRAG, Plano, 1900-tal.

2752216. FISKELÅDA MED DRAG, Plano, 1900-tal.

Ca 40 x 40 x 30 cm
1 låda med lock och snäpplås, 3 lösa utdragbara lådor med lock och snäpplås, undertill.

Bruksskick, ytslitage och -smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 40 x 40 x 30 cm

Antal besök: 653