VAS, dekor av Fohundar, porslin, Kina.

27521. VAS, dekor av Fohundar, porslin, Kina.

Höjd 39 cm.

Glasyrkrackelyrer, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm.

Glasyrkrackelyrer, slitage.

Antal besök: 919