MATTA, rölakan, Nordiska Kompaniets Textilkammare. 1950-tal. 280 x 200 cm.

275218. MATTA, rölakan, Nordiska Kompaniets Textilkammare. 1950-tal. 280 x 200 cm.

Signerad "NKT".
Svart, röd, gråmelerad.

Bruksslitage, skador, lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad "NKT".
Svart, röd, gråmelerad.

Bruksslitage, skador, lagad.

Antal besök: 1 377