BAJONETT, m/1957, s/n 20002, Schweiz.

2752074. BAJONETT, m/1957, s/n 20002, Schweiz.

Stålhandtag med räfflad svart kavel, blad med dubbel egg märkt Victoria Schwyz, bladets längd 24, total längd 36,5 cm.
Balja av svart läder.

Smärre slitage. Balja med repor.

Tema

Tema antika vapen

Gör en kostnadsfri värdering!

Balja av svart läder.

Tema

Tema antika vapen

Antal besök: 642