AGNETA PERSSON. Olja på duk, smörblommor, signerad och daterad -80.

275206. AGNETA PERSSON. Olja på duk, smörblommor, signerad och daterad -80.

Broschyr medföljer från Galleri Hansson i Båstad.

46x41 cm.

Smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x41 cm.

Smutsig.

Antal besök: 4 606