KERAMIKFÖREMÅL, 3 delar, Upsala Ekeby, Ekeby, Gefle, 1900-tal.

275198. KERAMIKFÖREMÅL, 3 delar, Upsala Ekeby, Ekeby, Gefle, 1900-tal.

Höjd 9 - 20 cm.

Smärre slitage. Elefant med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 - 20 cm.

Antal besök: 489