GUNGHÄST, omkring 1900.

GUNGHÄST, omkring 1900.
27515. GUNGHÄST, omkring 1900.

Total längd 106 cm.

Slitage och skador. Renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 106 cm.

Antal besök: 1 034