OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, porträtt, signerad, daterad 1952.

275126. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, porträtt, signerad, daterad 1952.

Porträtt av Camilla Håkansson, gift med Per. A. Håkansson. 39x31 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 731