EBBE EBERHARDSON. Figurscen, olja på duk, signerad.

275068. EBBE EBERHARDSON. Figurscen, olja på duk, signerad.

Olja på duk, uppfodrad på pannå.
66 x 107 cm.

Oramad. Åldersslitage.

Ebbe Eberhardson (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 107 cm.

Oramad. Åldersslitage.

Ebbe Eberhardson (Född 1927)

Antal besök: 856