FRACKKNAPPAR, 1 par, 18K rödguld med diamanter, totalt ca 0,36 ct. Vikt 4,3 g. C.G. Hallberg, 1912.

275007. FRACKKNAPPAR, 1 par, 18K rödguld med diamanter, totalt ca 0,36 ct. Vikt 4,3 g. C.G. Hallberg, 1912.

Höjd 17 mm.

Bruksslitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 mm.

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 2 526