ESAIAS THORÉN. Etsningar, 2 st, numrerade 16/50, signerade med djuptrycksstämpel.

274983. ESAIAS THORÉN. Etsningar, 2 st, numrerade 16/50, signerade med djuptrycksstämpel.

Ca. 7x9,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Esaias Thorén (1901–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 7x9,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besök: 710