LODUR, 18/1900-tal.

27498. LODUR, 18/1900-tal.

Pendel, lod och vev finns.
Höjd ca 127 cm.

Slitage. En upphängning till ett lod saknas. Dekorelement saknas. Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
27498. LODUR, 18/1900-tal.

Pendel, lod och vev finns.
Höjd ca 127 cm.

Antal besök: 820