Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
STIG KASTBERG. "Höstträd", olja på duk, signerad.
274939. STIG KASTBERG. "Höstträd", olja på duk, signerad.
24 x 28 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
24 x 28 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 026