GLASFÖREMÅL, 1900-tal.

274916. GLASFÖREMÅL, 1900-tal.

Pokalglas, Kosta.
Assietter, troligen Reijmyre med mera.

Inskription på pokalglas.
Nagg på glas med vindruvdekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pokalglas, Kosta.

Inskription på pokalglas.

Antal besök: 343