GERRIT VAN HONTHORST. EFTER. Tillbedjan av herdarna.

2749139. GERRIT VAN HONTHORST. EFTER. Tillbedjan av herdarna.

Olja på duk
Kopiera med variationer av originalet bevarat i Galleria degli Uffizi tills dess förstörelse 1993.
73x59 cm.

Skador och gammal restaurering. Förgylld träram, med skavanker.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
73x59 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 784