KARIN OLSSON. Sommaräng, litografi, signerad och numrerad 186/350.

274910. KARIN OLSSON. Sommaräng, litografi, signerad och numrerad 186/350.

50 x 52 cm.

Karin Olsson (1928–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 52 cm.

Karin Olsson (1928–2006)

Antal besök: 869