KARIN OLSSON. Litografi, signerad och numrerad 14/350.

274907. KARIN OLSSON. Litografi, signerad och numrerad 14/350.

36 x 46 cm.

Karin Olsson (1928–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 46 cm.

Karin Olsson (1928–2006)

Antal besök: 3 740