FAT, porslin, Rörstrand, 1950-60-tal.

2749011. FAT, porslin, Rörstrand, 1950-60-tal.

Bumerangformat
Längd 35-48, bredd 12-19 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bumerangformat
Längd 35-48, bredd 12-19 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 262