TORSTEN NILSSON. Olja på duk, signerad.

2748972. TORSTEN NILSSON. Olja på duk, signerad.

Ca 44,5 x 37 cm.

Några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 44,5 x 37 cm.

Några fläckar.

Antal besök: 404