SKÅL, glas, "Oktober", Kjell Engman, Boda Glasbruk. Signerad.

274889. SKÅL, glas, "Oktober", Kjell Engman, Boda Glasbruk. Signerad.

Polykrom dekor i form av landskap med fåglar.
Längd 13 cm, höjd 9,7 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13 cm, höjd 9,7 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 861