274872. KAPPA samt MOTORCYKELBYXOR, getskinn, Bejo Trading AB, H.P Erikssons, 1900-tal.
Kappa etikettmärkt Collection made for Bejo Trading AB Sweden, storlek 56.
Motorcykelbyxor etikettmärkt H.P Erikssons Skinnvaru AB Malung, storlek 53.
Bruksslitage, byxor med extensiva fläckar/smuts, unkna (har stått i uthus).