LJUSKRONA, för 6 ljus, rokokostil, 1900-tal.

27483. LJUSKRONA, för 6 ljus, rokokostil, 1900-tal.

Höjd ca 60 cm.

Slitage, hänganordningen med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm.

Antal besök: 887