SKÄNK, enligt uppgift Dalsland, 17-1800-tal.

274810. SKÄNK, enligt uppgift Dalsland, 17-1800-tal.

Originalmålade dörrspeglar.
Bredd 100 cm
Höjd 100 cm
Djup 33 cm.

Renoverad, kompletterad
Bruksslitage, färgsläpp.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalmålade dörrspeglar.
Bredd 100 cm
Höjd 100 cm
Djup 33 cm.

Renoverad, kompletterad
Bruksslitage, färgsläpp.

Nycklar saknas.

Antal besök: 807