SOFFBORD, glasskiva med metallunderrede, 1900-talets slut.

274801. SOFFBORD, glasskiva med metallunderrede, 1900-talets slut.

Längd 135, bredd 54, höjd 45,5 cm.

Slitage, repor, nagg på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 616