C.O HULTÉN. färglitografi, signerad, numrerad 111/330.

274792. C.O HULTÉN. färglitografi, signerad, numrerad 111/330.

Bildens storlek 57 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildens storlek 57 x 42 cm.

Antal besök: 644