RING, 18K roséguld samt monogram i silver med turkoser samt rosenslipade diamanter, totalt ca 10,5 ct. Vikt 6,4 g. 1800-tal.

274784. RING, 18K roséguld samt monogram i silver med turkoser samt rosenslipade diamanter, totalt ca 10,5 ct. Vikt 6,4 g. 1800-tal.

Storlek 18. Oktagonal ringbricka med initialen "H" i silver med rosenslipade diamanter i fadenfattning.

Bruksslitage, ställvis grovt. 3 diamanter saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 934