OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja uppfodrad på duk, " Junfru Maria " 17-1800-tal.

274723. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja uppfodrad på duk, " Junfru Maria " 17-1800-tal.

90 x 72 cm.

Åldersslitage, mindre lagning nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 72 cm.

Antal besök: 965