LÅDSPEGEL, 1700-tal.

LÅDSPEGEL, 1700-tal.
27471. LÅDSPEGEL, 1700-tal.

Längd 30,5, bredd 20,5, höjd 43 cm.

Slitage, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
27471. LÅDSPEGEL, 1700-tal.

Antal besök: 1 091