SKÅP, jugend, ca 1900.

2746586. SKÅP, jugend, ca 1900.

Ek. Snidade ornament samt beslag i koppar. Längd ca 63 (79) djup ca 41 (49), höjd ca 155 (158).

Senare skiva på krönet. Renoverad och kompletterad. Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 211