FISKSERVIS, 9 delar, flintgods, Johnson Brothers, England.

274637. FISKSERVIS, 9 delar, flintgods, Johnson Brothers, England.

1 terrin med lock, längd 26 cm.
1 skål, diameter 24 cm.
6 tallrikar, diameter 26 cm.
1 uppläggningsfat, längd 41 cm.

3 tallrikar med nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 skål, diameter 24 cm.
6 tallrikar, diameter 26 cm.

Antal besök: 681