BORDSLAMPOR, 1 par, trä och glas, 1900-tal.

27463. BORDSLAMPOR, 1 par, trä och glas, 1900-tal.

Tot höjd ca 41 cm.

Bruksslitage/Slitage. Repor/Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd ca 41 cm.

Antal besök: 630