MODELLFARTYG, 1900-tal, höjd 127 cm.

2746273. MODELLFARTYG, 1900-tal, höjd 127 cm.

Höjd ca 127 cm, bredd ca 115 cm.

Sedvanligt slitage, någon lös del, mindre reparation, damm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 422