SÄNGBORD 1 par samt HYLLA, 1950/60-tal.

27462. SÄNGBORD 1 par samt HYLLA, 1950/60-tal.

Sängbord längd 37,5, bredd 24, höjd ca 26 cm.
Hylla med låda, längd 50, bredd 20 (inkl knopp), höjd 19 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor. Märken.

Antal besök: 2 148