BORDSUPPSATS, glasfat och nysilverfot, 1900-talets första hälft.

274617. BORDSUPPSATS, glasfat och nysilverfot, 1900-talets första hälft.

Höjd 31 cm.
Diameter 32 cm.

Några små nagg i glasskålen.
Ej komplett.
Övre dekorelement saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.
Diameter 32 cm.

Några små nagg i glasskålen.
Ej komplett.
Övre dekorelement saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 659